Zahide BÜYÜKDEMİR
Zahide  BÜYÜKDEMİR
zahidebuyukdemir@onane.net
Gangstar New Orleans Android ve iOS Cihazlara Nasıl İndirilir?
  • 0
  • 42
  • 07 Ağustos 2017 Pazartesi
  • +
  • -

Gangstar New Orleans Android ve iOS Cihazlara Nasıl İndirilir? GTA oyunu ile benzer özellikleri olan ve dikkatleri çekmeyi başaran Gangstar New Orleans oyunu, Android ve iOS cihazlardan da indirilebiliyor. Bu oyunun keyfine varmak isteyenler için ise belli başlı izlemesi gereken adımlar bulunuyor. Grafikleri ve oynanışı ile bir GTA oyununu aratmayan bu oyun Android ve İOS cihazlarına nasıl indirilir? Gelin hep birlikte indirme işlemlerini adım adım takip edelim.

Gangstar New Orleans Android ve iOS Cihazlara Nasıl İndirilir
Gangstar New Orleans Android ve iOS Cihazlara Nasıl İndirilir

Gangstar New Orleans Android ve iOS Cihazlara Nasıl İndirilir?

Android Cihazlarda İndirme İşlemi

Açık bir dünya oyunu ve aksiyon ile macera dolu olarak hem de ücretsiz oynanması kullanıcıları oldukça sevindirmişti. Türkçe dil desteğinin gelmesiyle birlikte de kullanıcıların hevesleri iki kat daha arttı. Android işletim sistemine sahip cihazları kullanan oyuncular, bu oyunu indirmek için güvenilir bir web sitesi üzerinden APK dosyalarını indirmesi gerekiyor. Gangstar New Orleans oyununu indirmek için güvenilir bir web sitesi yok ise oyuncuların için daha basit ve güvenilir bir yolu daha var. O da çeşitli VPN uygulamalarıyla ülke değiştirmek!

iOS Cihazlarda İndirme İşlemi

Eğer bir iOS kullanıcısıysanız Türkiye değil, Kanada App Store hesabı açmanız lazım. Bu ve bunun gibi pek çok oyun aslında ilk başlarda Kanada App Store üzerinden hesap açtırarak indirme işlemine başlatıyor. Tabi Kanada App Store üzerinden hesap açmak için de belli başlı işlemler gerekiyor. Ancak şunu hatırlatmak lazım! Türkiye üzerinden açtığınız App Store mağazası hesabınız ile bu oyunu indirme kalkarsanız, oyunu değil sadece mağaza bölgesini değiştirirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM