İmtiyaz Sahibi

Gökhan DUMAN – info@onane.net

Genel Yayın Yönetmeni

Mustafa ÇELİK – mustafacelik@onane.net

Editörler

Filiz SALKIM – filizsalkim@onane.net
Mehtap SÖZEN – mehtapsozen@onane.net
Nilgün ÇELİK – nilguncelik@onane.net
Rabia ÇINAR – rabiacinar@onane.net
Reyhan KARADUMAN – reyhankaraduman@onane.net
Zahide AY – zahideay@onane.net
Zahide BÜYÜKDEMİR – zahidebuyukdemir@onane.net

Gece Vardiyası Editörü (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Yasin AVŞAR – yasinavsar@onane.net

Hukuk Danışmanı

Av. Emine AK – emineak@onane.net

Reklam Rezervasyon

Ceren ÖZEV – reklam@onane.net

Yazılım

Wordprses / Esen Kadın Teması

Domain Servisi

Turhost ( www.turhost.com )

Hosting Servisi

Turhost ( www.turhost.com )

Basın Bültenleri

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
E-mail: info@Onane.NET

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Onane.NET yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik SözleşmesiKullanıcı SözleşmesiYayın İlkeleriKullanım Koşulları

Gizlilik Sözleşmesi / Privacy Policy

© Copyrigth 2017 Onane.NET tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Onane.NET sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Onane.NET’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Onane.NET. However, sometimes the Onane.NET uses third parties to process your information. Onane.NET requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Onane.NET requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Onane.NET we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Onane.NET and its services. When you use Onane.NET online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Onane.NET cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan Onane.NET’in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@Onane.NET üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

 

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM